Kim jestem - podręcznik uczestnika
-
Symbol:
- EW/0082
-
Autor:
- Praca zbiorowa
-
Kategoria:
- Ewangelizacja
- Studium
- Rozwój duchowy
- MiniKsiążka
- Młodzież
-
Wydawnictwo:
- Wydawnictwo SZARON
Kim jestem - podręcznik uczestnika
KIM JESTEM MATERIAŁ DLA UCZESTNIKÓW
Po co jestem? Dlaczego w moim życiu wydarzyło się tyle bólu? Co Bóg myśli o osobach LGBT? Te i wiele innych pytań zadaje sobie codziennie mnóstwo młodych ludzi.
„Kim jestem?” to wyjątkowy projekt stworzony z myślą o młodym pokoleniu. Powstał z miłości do młodych ludzi i chęci odpowiedzi na ich najważniejsze pytania. Projekt KIM JESTEM został stworzony z potrzeby rozmowy z Generacją Z – pokoleniem młodych ludzi, którzy szukają głębokich odpowiedzi. KIM JESTEM to materiały wideo, media, publikacje, ale także grupy na żywo - tzw. KIM JESTEM LOKALNIE. To cykl 10 spotkań, które w przystępny i zrozumiały sposób przekazują młodym ludziom Ewangelię – szczególnie tym, którzy jeszcze jej nie znają.
W niniejszej publikacji znajdziesz 10 najczęściej zadawanych pytań nt. tożsamości, duchowości i dylematów życiowych. Do każdego z nich przedstawiona jest życiowa historia, list od Jezusa na podstawie Biblii oraz kody QR do materiałów dla tych osób, które pragną szukać więcej. Najnowsza wersja ‘Kim Jestem’ to także studium tekstu biblijnego dostosowany do każdego z tematów.
Publikacja KIM JESTEM to adekwatny do dzisiejszych czasów materiał ewangelizacyjny i uczniowski dla grup młodzieżowych, misyjnych i Kościołów.
Materiał jest przygotowany jako podręcznik dla wszystkich grup KIM JESTEM LOKALNIE (zobacz więcej i dowiedz się jak założyć grupę na www.kimjestem.art/lokalnie). Publikacja może być także materiałem do pracy indywidualnej.
______________
Więcej o całym projekcie na www.kimjestem.art
| numer katalogowy: | EW/0082 |
| ISBN: | 9788397597914 |
| liczba stron: | 74 |
| format: | A5 |
| oprawa: | miękka |
| rok wydania: | 2025 |