Witamy w jack.pl!

Formy płatności


1. Płatność przy odbiorze

Pieniądze za zamówione produkty pobierane są w chwili, gdy produkty trafią do klienta, a należność za zamówienie regulowana jest przy odbiorze paczki. Opcja płatności przy odbiorze nie jest dostępna dla zamówień zawierających publikacje elektroniczne (np. e-booki), towary odbieranych w wybranych Paczkomatach InPost (informacja o możliwych formach płatności dla danego paczkomatu znajduje się w koszyku).

2. Płatność elektroniczna poprzez PayU - już wkrótce!

Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy PayU i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu.


3. Płatność elektroniczna poprzez PayPal

Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego lub za pośrednictwem osobistego konta PayPal. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy PayPal i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu. Szczególnie polecane dla klientów spoza terenu Polski.

4. Przelew tradycyjny

Płatność realizowna jest tradycyjnym przelewem na konto bankowe księgarni jack.pl. Przelew należy wykonać ze strony własnego banku. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta na koncie sklepu.

Jeżeli wartość zamówienia opłaconego elektronicznie finalnie będzie niższa niż wartość obciążenia karty kredytowej lub konta bankowego klienta, nadpłata zostanie automatycznie odesłana na konto, z którego dokonano wpłaty. Zwrot następuje przeciętnie w ciągu 7 dni roboczych, licząc od dnia anulowania zamówienia bądź niepełnej wysyłki, choć termin ten może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od jack.pl.

Bezpieczeństwo płatności elektronicznych

Transakcje elektroniczne obsługiwane są w Szaron.pl przez przez PayU lub PayPal. Dzięki współpracy z ugruntowanymi na rynku operatorami płatności dajemy gwarancję bezpieczeństwa realizacji zamówień opłacanych elektronicznie. Do sklepu wpływają jedynie informacje dotyczące ostatecznego wyniku autoryzacji kart kredytowych, sam numer karty pozostaje jedynie do wiadomości klienta i banku.

W przypadku transakcji z użyciem kart płatniczych bezpieczeństwo zapewnia PayPal oraz zastosowanie silnych zabezpieczeń takich jak 128 bitowy protokół SSL (Secure Sockets Layer), dzięki któremu przekazywane dane są w bezpieczny sposób szyfrowane, przesyłane i uwierzytelniane.

Bezpieczeństwo transakcji dla płatności ePrzelewem zapewnia także zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również indywidualne procedury będące w użyciu każdego z banków, służące identyfikacji klienta (login, hasło, hasło jednorazowe).

W razie wątpliwości należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta +48 783 999 737

Proszę czekać...