Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Mała książka o relacjach - Daniel Pastricak
Niemożliwe
Wytrwanie w czasie ucisku - Paul Estabrooks
Ratunek - Jim Cymbala
Ogień Jozjasza - Tahni Cullen
Książki i materiały drukowane  Rozwój duchowy 

- 69.1%

Zwyciężyć kłamcę - jak usłyszeć Boży głos...


numer katalogowy: WD/0618
ISBN: 978-83-63271-51-0
liczba stron: 272
format: 145x205 mm
oprawa: miękka
rok wydania: 2015
32.00 zł 9.90 zł
 
Zapytaj o większą ilość
Prześlij informacje o tej pozycji do:  

Znasz ten cichy głos w twojej głowie, który mówi ci, że nie jesteś wystarczająco dobry, by zrobić to, co należy i że nie masz żadnej wartości ani celu. Nie chcemy słuchać tych myśli, ale czasem to robimy, a one hamują nasz wzrost i potencjał związany z tym, do czego Bóg pragnie nas użyć na tym świecie.

Steven Furtick również doświadczył zmagań z tego typu myślami, jednak przyglądając się Słowu Bożemu, znalazł siłę, by walczyć z nimi przy użyciu prawdy i nauczyć się „wyłączać” kłamstwa pojawiające się w jego umyśle. W swojej książce Zwyciężyć Kłamcę przytacza osobiste historie i przedstawia praktyczne strategie, pokazując tym samym, jak wyciszać kłamstwa i słuchać Bożego głosu, niosącego wolność i radość życia.

O autorze

Steven Furtick jest autorem bestsellerów New York Times’a Greater i Sun Stand Still. Jest również założycielem i głównym pastorem Elevation Church, który od momentu założenia w 2006 roku urósł do ponad 13 tysięcy członków, skupionych w dziewięciu miejscach. Uzyskał stopień magistra teologii w South Baptist Theological Seminary. Razem z żoną Holly mają troje dzieci.

REKOMENDACJE:
„Pastor Steven napisał najlepszą książkę na temat zwycięstwa nad pełnymi zniechęcenia kłamstwami, jaką kiedykolwiek czytałem. Jeśli będziesz czytał, modląc się jednocześnie, i przyjmiesz do serca prawdy zawarte w książce Zwyciężyć Kłamcę, Bóg pomoże ci wygrać bitwy toczące się w twoim umyśle i staniesz się
takim, jakim On chciał, abyś był”.
Craig Groeschel, pastor przełożony LifeChurch.tv, Edmond, OK, autor książki Wierzący NiePraktykujący

„Skupiona wokół czterech potężnych wyznań książka Zwyciężyć Kłamcę wydobywa na światło dzienne i obala kłamstwa oraz półprawdy na nasz temat, w które wszyscy skłonni jesteśmy wierzyć. Bezpośredni styl pisarski Stevena zaciekawi cię, a jego spostrzeżenia skłonią do przemyśleń. Lecz co najważniejsze,
te cztery wyznania przyniosą ci wolność w doświadczaniu życia, do jakiego Bóg cię powołał”.
Andy Stanley, pastor-senior, North Point Church w Alpharetta, GA, autor książki Enemies of the Heart

„Wierzę w Bożą prawdę. Chcę żyć według Bożej prawdy. Jednak czasami trudno mi jest ją usłyszeć, kiedy negatywne, wewnętrzne kłamstwa i zwątpienie w siebie przewijają się przez mój umysł jak pasek informacyjny na ekranie telewizora. Wrażliwość pastora Stevena, jego biblijne spostrzeżenia i praktyczne rady sprawiają, że książka Zwyciężyć Kłamcę jest źródłem, do którego wciąż na nowo pragnę wracać. Ta książka może zmienić twoje spojrzenie”.
Lysa Terkeurst, autorka bestsellerów „New York Timesa”; prezes Proverbs 31 Ministries

„Każdy z nas na pewnym etapie zmaga się z lękiem i zwątpieniem w siebie, z wewnętrznym konfl iktem dotyczącym tego, czy jest dostatecznie dobry, czy odniósł wystarczający sukces lub czy jego przeszłość już zawsze będzie determinowała jego przyszłość. Będziesz zainspirowany i zachęcony, gdy w Zwyciężyć
Kłamcę odkryjesz, co Bóg naprawdę mówi o tobie”.
Brian Houston, pastor-senior, Hillsong Church w Sydney, Australia

„Na stronach tej wspaniałej nowej książki mój przyjaciel Steven uczy nas, jak odciąć się od toksycznych kłamstw wroga, a Boże prawdy uczynić ścieżką dźwiękową naszego życia. Nie pozwól, aby wszystkie te kłamstwa cię sparaliżowały. Doznaj wzmocnienia w Chrystusie czytając tę książkę”.
Matt Redman, autor tekstów i lider uwielbienia, zdobywca nagrody Grammy

„Steven Furtick odsłania potężne fortele pozwalające uciszyć wewnętrzną krytykę, która każe wierzącemu utknąć w grzęzawisku wątpliwości, strachu i niewiary. Zwyciężyć Kłamcę to studium pomocne w korygowaniu drogi życia, dzięki mozolnie wypracowanym lekcjom dotyczącym ponownego odkrywania,
pobudzania i angażowania marzeń danych nam przez Boga”.
T.D. Jakes, autor bestsellerów „New York Timesa”, biskup The Potter’s House w Dallas, TX

„Nowa książka Stevena Furticka to wnikliwe i czytelne podejście do codziennego ognia zaporowego destrukcyjnych myśli, jakich wszyscy doświadczamy. Będziesz zachęcony i wzmocniony, kiedy odkryjesz, co Bóg myśli o tobie i jaki to ma wpływ na każdy aspekt twojego życia”.
Judah Smith, pastor przełożony, The City Church w Seattle, WA, autor bestsellera Jezus jest___. wg „New York Timesa”

„Kiedy wykorzystujemy nasze słabości, by umocnić wiarę, zamieniamy największe brzemiona na oręż w rękach Chrystusa. Uwielbiam, jak mój przyjaciel Steven Furtick pokornie obnaża własne zmagania, kiedy usiłuje zwyciężyć Kłamcę w swoim życiu. Nie wycofuj się, jeszcze nie teraz; twoje zmagania są
jedynie punktem wyjścia do osiągnięcia Bożego celu w twoim życiu”.
Mark Batterson, pastor przełożony National Community Church w Washington DC, autor bestsellera The Circle Maker…
wg „New York Timesa”

„Najwyższy czas wyzwolić się i stawić opór. Nie daj się dłużej trzymać w więzach. Pozwól Stevenowi Furtickowi pomóc ci zwyciężyć kłamcę i uciszyć głos pozbawiający cię poczucia bezpieczeństwa. Zostałeś stworzony do czegoś więcej. Zajmij już teraz miejsce w centrum Bożego powołania”.
Christine Caine, założycielka A21 Campaign, autorka bestsellera Undaunted

„Najbardziej wyniszczający negatywizm, jaki słyszymy, pochodzi często z naszego umysłu. W książce Zwyciężyć Kłamcę Steven Furtick oferuje skuteczne antidotum. W świeżym stylu, tak że łatwo nam się z tym utożsamić, wykłada on strategię pokonywania wewnętrznej krytyki, która powstrzymuje nas przed wsłuchaniem się w głos Boga, przyjęciem Jego afi rmacji i zrealizowaniem Jego doskonałej woli”.
Rod Parsley, World Harvest Church, Columbus, OH, autor bestsellera Culturally Incorrect wg „New York Timesa”

„Tym, co otrzymasz w książce Zwyciężyć Kłamcę, jest zapewnienie i szczera opinia od wspaniałego przyjaciela. Możliwe, że nie będzie to coś, co chciałeś usłyszeć, ale na pewno pomoże ci to dostać się tam, dokąd zmierzasz”.
Perry Noble, pastor-senior, New Spring Church, Anderson, SC, autor Unleash

„Uwielbiam oddanie Stevena Furticka sprawom, które są większe niż jego problemy. W Zwyciężyć Kłamcę Steven pomaga nam zobaczyć, że naszą największą barierą jest ten most, którego Bóg używa, aby doprowadzić nas do naszego boskiego celu”.
Kerry Shook, pastor założyciel Woodlands Church w Houston, TX, współautor narodowych bestsellerów One Month to Live i Love at Last Sight

„Największą obawą Wroga jest to, że odkryjesz, kim naprawdę jesteś, czego rzeczywiście jesteś wart i dokąd zmierzasz. Steven Furtick rozwija prawdę o Bożym powołaniu dla twojego życia, abyś mógł pokonać kłamstwa wroga i iść do przodu z wiarą w Chrystusa”.
Jentzen Franklin, pastor-senior, Free Chapel w Gainesville, GA, autor bestsellera Fasting wg „New York Timesa”

„Jest tylko garstka przywódców chrześcijańskich mojego pokolenia, którzy nauczają Słowa Bożego z taką pasją i przekonaniem, jak czyni to Steven Furtick. W książce Zwyciężyć Kłamcę będziesz zachęcony przez człowieka oddanego Bogu, który ma dar sprowadzania Bożych prawd do życia codziennego. W determinacji
Stevena, aby całym sercem iść za Bogiem, odkryjesz siłę do podążania za Bożym powołaniem, jakie On ma dla ciebie”.
Israel Houghton, zdobywca nagrody Grammy, autor tekstów i lider uwielbienia

„Jeśli kiedykolwiek poczułeś żądło krytyki lub głos zniechęcenia i zwątpienia, to znaczy, że musisz zwyciężyć kłamcę i odnowić swój umysł. Książka ta nauczy cię, jak uciszyć hałas i zacząć żyć zgodnie z celem”.
dr Jack Graham, pastor Prestonwood Bapptist Church w Plano, TX

„W świecie, w którym jesteśmy bombardowani niezliczoną ilością głosów decydujących o każdym naszym kroku, ciężko jest odróżnić głos prawdy. Pastor Steven Furtick pokazuje nam, jak z chirurgiczną precyzją odciąć się od kłamstw i słuchać tylko głosu Boga. To lektura obowiązkowa”.
Stovall Weems, pastor przełożony, Celebration Church w Jacksonville, FL, autor Awekening

„Rzadko czytam pozycje zawierające tyle osobistej transparentności i szczerości, jakie znajduję w książce Stevena Furticka. Jeśli chcesz porzucić własną drogę i żyć zgodnie z Bożym planem, książka Zwyciężyć Kłamcę jest dla ciebie”.
Kevin Gerald, pastor przełożony, Champions Centre Church w Tacoma, WA

„W Zwyciężyć Kłamcę Steven Furtick pomaga czytelnikom zrozumieć, jak ulotne jest wsłuchiwanie się w niewłaściwe głosy w naszym życiu. Z humorem, wnikliwością i wyrazistością pokazuje, na czym polega otwarcie się na komunikację z jedynym głosem, który naprawdę się liczy – głosem Boga”.
Ed Young, pastor, Fellowship Church w Dallas TX, autor Sexperiment

„Podziwiam Stevena Furticka za to, że nie pozwala, aby cokolwiek zepchnęło go z drogi, jaką Bóg dla niego przygotował. W książce Zwyciężyć Kłamcę pozwala nam przyjrzeć się zmaganiom, jakim stawia czoło, realizując swoje powołanie. Jego transparentność i szczerość dodadzą ci odwagi w twojej walce”.
Clayton King, prezes Crossroads Ministries, pastor do spraw nauczania, New Spring Church w Anderson, SC

„W Zwyciężyć Kłamcę Steven Furtick podaje instrukcję obsługi i wskazówki, jak rzeczywiście zastosować prawdę o tym, co Bóg o nas sądzi, abyśmy byli w stanie prowadzić życie pełne mocy”.
Bil Cornelis, autor Today Is the Day, pastor założyciel Bay Area Fellowship w Corpus Christi, TX

„Gotowość Stevena Furticka do szczerego otwarcia się przed czytelnikiem sprawia, że prawda, jaką przedstawia, jest łatwa do przyjęcia. Jeśli jesteś zmęczony obracaniem się wokół tych samych zmagań, w Zwyciężyć Kłamcę znajdziesz rampę prowadzącą do życia w większej wolności”.
John Bevere, współzałożyciel Messenger International, autor Diabelskiej Pułapki

Komentarze (dotyczące książki / przedmiotu):

Jeżeli posiadasz już konto zaloguj się i zwiększaj punkty za komentarze. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować.
Dodaj swój komentarz:

Autor:
E-mail:
(tylko w celu weryfikacji, pole to nie będzie widoczne dla innych)
wpisz kod
Wpisz kod:

Tutaj mozesz polecic znajomym wybrana pozycje, w tym celu wypelnij ponizszy formularz:

Pozycja:  Zwyciężyć kłamcę - jak usłyszeć Boży głos...
E-mail:  *
Podpis:  *
Wyślij
* pola obowiązkowe

Inne pozycje w dziale Rozwój duchowy:

Siedem wzgórz wpływu

Siedem wzgórz wpływu

27.00 zł
 

Klienci zainteresowani tą pozycją kupują również:

Kalendarz zrywany 2019 - dobry zasiew

Kalendarz zrywany 2019 - dobry zasiew

8.00 zł
chwilowo brak
 
Kalendarz Szwajcarski 2019

Kalendarz Szwajcarski 2019

14.90 zł
nakład wyczerpany
 
Jak uwolnić wiarę
-20%

Jak uwolnić wiarę

11.90 zł 9.52 zł
chwilowo brak
 
Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!