Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Dobrze, że jesteś!
Dziewczyno ogarnij się
Dziewczyny z mieczami - Lisa Bevere
Fascynujący Izrael - Estera Wieja
Ukryte miejsca - Lynn Austin
Łaska na co dzień

Koszty i sposoby przesyłki  Wysyłka zagraniczna / Foreign Shipping 

wysyłamy niemalże do każdego kraju -  jack.pl

Wysyłka zagraniczna / Foreign Shipping


Księgarnia realizuje wysyłkę zagraniczną na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej oraz niemalże do wszystkich krajów Świata.

Ceny przesyłki zagranicznej są ustalane indywidualnie po złożeniu zamówienia. Zależą bowiem od łącznej wagi zamówionego asortymentu oraz zmiennej ceny proponowanej przez przewoźnika, która zależna jest m.in. od opłaty paliwowej.

Jeśli chcesz zamówić książki z wysyłką poza granice Polski, złóż zamówienie zaznaczając opcję "przesyłka zagraniczna". W niedługim czasie skontaktujemy się z Tobą (mailowo bądź telefonicznie) i podamy koszt wysyłki wraz z linkiem, pod którym będzie możliwość uregulowania należnej kwoty (karta, eprzelew, PayPal). Nie realizujemy wysyłki zagranicznej z opcją płatności przy odbiorze (za zaliczeniem, za pobraniem).


 Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem:


 

Aktualny cennik przesyłek pocztowych znajduje się na stronie:

Poczta Polska - cennik

Firma JACK.pl realizuje przesyłkę dla usług: przesyłka listowa polecona priorytetowa (przesyłki nieprzekraczające 2kg) oraz dla paczka pocztowa zwykła i priorytetowa (dla przesyłek powyżej 2kg).

Jako, że firma JACK.pl jest wyłącznie pośrednikiem świadczącym usługi pocztowe, do cen znajdujących się w cenniku Poczty Polskiej należy doliczyć 23% VAT.
 

 
wysyłka jack.pl - kurier UPS
Wysyłka realizowana za pomocą firmy DPD to najwyższy standard doręczanych towarów. Usługa DPD Classic to system doręczeń paczek "door to door" w 30 krajach Europy, bazujący na sieci połączeń drogowych. Maksymalna waga 1 przesyłki w tym wypadku to 31,5kg.

Aktualny cennik detaliczny DPD CLASSIC (cennik międzynarodowy - Europa)

Aktualny cennik detaliczny DPD CLASSIC - dopłaty strefowe


Ceny podane w powyższych cennikach są cenami detalicznymi netto (bez VAT). Do każdej ceny należy doliczyć VAT w wysokości 23%.

Dzięki umowie zawartej pomiędzy JACK.pl a DPD, klientów naszej firmy obowiązują ceny z rabatem, które wahają się na poziomie:

do 31,5kg:

Czechy, Niemcy - 70zł
Wielka Brytania i Irlandia Płn - 80zł

Niektóre kraje, takie jak np. Niemcy są podzielone na strefy. Przesyłka do strefy najbardziej oddalonej może powodować zwiększenie kwoty za dostawę do ok. 20-50% podstawowej wartości za dostawę. 

Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!