Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Mała książka o relacjach - Daniel Pastricak
Niemożliwe
Wytrwanie w czasie ucisku - Paul Estabrooks
Ratunek - Jim Cymbala
Ogień Jozjasza - Tahni Cullen
Książki i materiały drukowane  Świadectwa 

Szeroko otwartymi oczami - Brian Head Welch


numer katalogowy: BS/0363
ISBN: 9788364675317
liczba stron: 225 + 15 kolorowych
format: 15x23,5 cm
oprawa: miękka
rok wydania: 2017
37.90 zł
 
Zapytaj o większą ilość
Prześlij informacje o tej pozycji do:  

„Nam muzykom zdaje się, że najtrudniejszą rzeczą jaką nam przyjdzie robić będzie przetrwanie w pełnych rekinów wodach przemysłu muzycznego. Potem okazuje się, że są rzeczy trudniejsze, ale i piękniejsze: Bóg obdarza nas dziećmi. Potem odkrywa się najgorszy z możliwych scenariuszy: musisz walczyć z diabelskimi rekinami, jeździć po świecie i wychowywać dziecko – wszystko w tym samym czasie. Dodaj do tego narkotyki, rozwód, kilka milionów dolarów, a będziesz szczęśliwcem, jeśli ujdziesz z życiem. Ale co z dzieckiem? Brian zrobił coś, o czym rzadko da się usłyszeć: porzucił swoją kapelę, porzucił narkotyki i wychował swą córkę sam. Brzmi jak bajka? Cóż, właśnie wtedy robi się niedobrze. Z SZEROKO OTWARTYMI OCZAMI to książka surowa i szczera – trzeba to przeczytać”.

Nikki Sixx, Motley Crüe and Sixx:A.M.

„Nigdy nie poznałem kogoś takiego jak Brian. Nigdy. On jest tym, co mógłbym nazwać ludzkim wcieleniem enigmy – wielką zagadką. Nie chodzi o to, że on chce taki być. Świat heavy metalu ma swój własny image. Seks, dragi i rock &roll. I Brian, można powiedzieć, uosabia ten image. To jednak nasz własny mylny odbiór. Brian to do szpiku kości miły, dostępny, kochając człowiek, który przyjął miłość Jezusa i to zmieniło jego świat. Kiedy przeczytasz jego historię, może i Twój świat ulegnie zmianie”.

ScottHamilton, Złoty medalista olimpijski w jeździe figurowej na lodzie

„Są tacy, którzy nigdy nie opuszczają domu, nie wiedzą co kryje się za płotem. Są też tacy, którzy opuszczają dom kiedy tylko nadarza się sposobność i desperacko ruszają za zmianami, znikając z oczu. Są też ludzie, którzy potrzebują odejść z domu, by zrozumieć, że go potrzebują i nawzajem. Brian właśnie do nich należy. Jego droga prowadziła go z dala od domu, jednak powrócił tam, gdzie był potrzebny. Jako fan, cieszę się z tego powrotu”.

CoreyTaylor, autor i wokalista zespołów Slipknot i Stone Sour

„Bóg powiedział, że Jego ludzie będą osobliwi. Hardkorowy rockandrollowiec,który zostaje chrześcijaninem z pewnością należy do tej kategorii. Rockandrollowy styl życia to życie na krawędzi: fizycznie, moralnie i duchowo. Jest więc prawdziwym cudem, kiedy twoje życie ulega zmianie na każdej płaszczyźnie. Nie oznacza to, że porzucasz rocka. Nie oznacza to, że się nie buntujesz. Jezus Chrystus był największym buntownikiem, jaki chodził po tej ziemi. Ale nie jesteśmy już w ciemności. Chodzimy w świetle, więc… dawaj czadu bracie Welch!” .

Alice Cooper, legenda rocka i syn marnotrawny

„Historia Briana Z SZEROKO OTWARTYMI OCZAMI całkowicie burzy pogląd na temat tego, jak Bóg powinien działać, objawiając przy tym radykalną miłość, jaką Brian znalazł, a która dosięga tego, co ukryte. Kocham tego brata,który oddał Chrystusowi swoje życie i pozwala Mu przez nie działać. Jestem szczególnie błogosławiony jego niepohamowaną miłością do córki – Jennei. Oby każdy z nas żył dla Jezusa jak Brian!”

Michael W. Smith, piosenkarz, zdobywca nagrody Grammy.

„Fantastyczna książka. Kiedy w 1995 zabierałem KoRn na ich pierwsze poważne tournée po Stanach, dosłownie od początku oglądałem, jak Brian zaczyna od bycia zupełnie nieznanym i dochodzi do rangi światowej gwiazdy. Nawet jako gwiazda rocka, Brian pokazuje swoje słabości, kiedy dzieli się historią tego, jak gwiazdorstwo spotyka się z rodzicielstwem.Jego historia nie tylko obrazuje jego wiarę i to jak przeszedł przez trudności,ale także niezwykłe wydarzenia powiązane z jego powrotem do zespołu KoRn”.

David Ellefson, basista zespołu Megadeth.

„Czytałam Z SZEROKO OTWARTYMI OCZAMI, śmiałam się w głos, potem zalewałam się łzami, aby na końcu napełnić się nadzieją. Byłam pod wrażeniem cudu. Zapłonął we mnie ogień, by zacząć szukać własnego sensu w życiu. To niezwykłe, jak wiele prób ogniowych przeszedł Brian, a którymi dzieli się w tej książce. Mogłoby się zdawać, że takie okoliczności zniszczą jego wiarę i ograbią go z najcenniejszych relacji. Jednak cudowna chwała tego, jak przetrwał zachowując siłę i autentyczną miłość, jest piękna i zapiera dech. Słyszy się o ludziach, którzy w obliczu trudnych chwil zaczęli wierzyć. Rzadziej jednak słychać o tych, którzy przeszli przez trudności zachowując wiarę, a nawet umacniając ją”.

Lacey Sturm, autorka i piosenkarka (dawniej w zespole Flyleaf)

„Brian to człowiek, który zna Jezusa w sposób intymny, i który niesie to światło gdziekolwiek się uda. Jedną z jego pasji jest jego plemię - fani zespołu KoRn. Kiedy Jezus go uwolnił, stało się rzeczą naturalną, że chciał zanieść to światło do swego plemienia. Chce, żeby i oni przyłączyli się do jego podróży z Chrystusem i przyłącza – fana za fanem”.

Darren Wilson, reżyser filmów Palec Boży, Szaleńcza miłość, Ojciec światłości oraz Duch Święty

„Niewielu wierzących mogłoby znajdować się w atmosferze, w jakiej żyje i funkcjonuje Head, nie będąc jednocześnie pod wpływem otoczenia, za to wywierając wpływ na nie. Jezus tak robił! On jest naszym wzorem. Świetna robota, Head!”.

Todd White, ewangelista

Komentarze (dotyczące książki / przedmiotu):

Jeżeli posiadasz już konto zaloguj się i zwiększaj punkty za komentarze. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować.
Dodaj swój komentarz:

Autor:
E-mail:
(tylko w celu weryfikacji, pole to nie będzie widoczne dla innych)
wpisz kod
Wpisz kod:

Brian Head Welch
  1. Zbaw Mnie Ode Mnie Samego

Tutaj mozesz polecic znajomym wybrana pozycje, w tym celu wypelnij ponizszy formularz:

Pozycja:  Szeroko otwartymi oczami - Brian Head Welch
E-mail:  *
Podpis:  *
Wyślij
* pola obowiązkowe

Inne pozycje w dziale Świadectwa:

Klienci zainteresowani tą pozycją kupują również:

Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!