Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:
            Rabat
   
min. 50%
Niech cię nie oszuka żaden człowiek
Pukając do drzwi, otwierając serca
Laska Pasterza 2000
Potwór w szafie
Wierni do końca

Książki i materiały drukowane  Walka duchowa 

Świnie W Salonie


numer katalogowy: K06146
ISBN: 978-83-61536-00-0
liczba stron: 238
format: 15x21
oprawa: miękka
rok wydania: 2016
wydanie: 2
28.00 zł
 
Zapytaj o większą ilość
Prześlij informacje o tej pozycji do:  


Wydanie 2 poprawioneKsiążka zawiera rozdział prezentujący objawienie na temat schizofrenii, które może zrewolucjonizować dotychczasowy pogląd na to zagadnienie.


   Od polskiego wydawcy:

   Kiedy ponad dwadzieścia pięć lat temu Frank i Ida Mae Hammond po raz pierwszy odwiedzili nasz kraj, nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że ich nauczanie i służba uwalniania przyniosą taki przełom w kościele i na zawsze odmienią nasze życie. Nigdy wcześniej nie doświadczaliśmy w takiej mierze wolności i radości, którą przynosi uwolnienie.
   Każde dziecko Boże, świadome tego lub nie, jest zaangażowane w walkę duchową, której częścią jest uwolnienie. Dlatego też z ogromną przyjemnością oddajemy do rąk polskiego Czytelnika długo oczekiwaną książkę, która w bardzo praktyczny sposób uczy i pokazuje, jak wyganiać demony i jak się modlić o uwolnienie. Jej przesłanie ma charakter ponadczasowy. Służba uwalniania ma bowiem ogromne znaczenie w przygotowaniu się Oblubienicy na spotkanie ze swoim ukochanym Oblubieńcem, w stawaniu się czystą, świętą, bez zmazy i skazy.
   Frank i jego żona Ida Mae Hammond wywarli niezatarty wpływ na życie wielu ludzi w Polsce. Spotkanie z nimi i oglądanie świadectwa ich życia było dla nas wielkim zaszczytem i przywilejem. Jesteśmy Bogu wdzięczni za nich i za objawienie, którym podzielili się z nami. Chociaż oboje odeszli do naszego Pana, w dalszym ciągu możemy oglądać owoce ich służby. Ich posługa wniosła wolność, radość i nadzieję do ciała Chrystusa.
jack.pl          
 


Przedmowa

   Obecnie dużo się pisze na temat demonów, jednak niewiele osób gruntownie zbadało aspekty uwolnienia od duchów demonicznych. W tej książce zagadnienia te zostały ujęte z praktycznego punktu widzenia. Z założenia jest ona przede wszystkim poradnikiem na temat uwolnienia.
Kościół ostatnimi czasy zaczyna rozumieć potrzebę tej posługi. Reprezentuje ona jeden z aspektów dzieła odbudowy dokonywanego przez Ducha Świętego we współczesnym kościele.
Książka ta jest także wezwaniem do totalnej duchowej walki. Kościół i każdy indywidualny wierzący muszą wyjść poza pojęcie osobistego wyzwolenia ku zrozumieniu duchowej wojny przeciwko duchowym potęgom nazywanymi „złymi duchami w okręgach niebieskich” (Ef 6,12). A zatem czytelnik znajdzie tu niektóre odpowiedzi na pytania: co należy czynić, aby uzyskać uwolnienie i jak przystąpić do duchowej wojny.
   Jestem głęboko wdzięczny dr. Derekowi Prince‘owi za wpływ, jaki wywarł na moją służbę. Wiele zasad uwolnienia odzwierciedlonych w mojej pracy jest wynikiem jego mądrych podstawowych nauk. Pragnę też złożyć dr. Prince’owi podziękowanie za wyrażenie zgody na przytoczenie jego modlitwy o uwolnienie.
   Nazwiska i inicjały wszystkich osób, których przeżycia posłużyły za przykłady uwolnienia, zostały zmienione dla uniknięcia ewentualnych nieprzyjemności.
Frank D. Hammond          
 

   W książce umieszczono dodatkowo dwa rozdziały niepublikowane wcześniej, autorstwa Franka Hammonda:

1.Dlaczego uwolnienie czasem kończy się porażką?
2.Więzy duszyKsiążka również do nabycia w pakiecie promocyjnym. 

Komentarze (dotyczące książki / przedmiotu):

Jeżeli posiadasz już konto zaloguj się i zwiększaj punkty za komentarze. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować.
Dodaj swój komentarz:

Autor:
E-mail:
(tylko w celu weryfikacji, pole to nie będzie widoczne dla innych)
wpisz kod
Wpisz kod:

Tutaj mozesz polecic znajomym wybrana pozycje, w tym celu wypelnij ponizszy formularz:

Pozycja:  Świnie W Salonie
E-mail:  *
Podpis:  *
Wyślij
* pola obowiązkowe

Inne pozycje w dziale Walka duchowa:

Klienci zainteresowani tą pozycją kupują również:

Kalendarz zrywany Dobry Zasiew 2017

Kalendarz zrywany Dobry Zasiew 2017

7.99 zł
chwilowo brak
 
Służba Ducha
-50%

Służba Ducha

9.50 zł 4.75 zł
 
Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. Ogrodowa 6, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!