Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Dobrze, że jesteś!
Dziewczyno ogarnij się
Dziewczyny z mieczami - Lisa Bevere
Fascynujący Izrael - Estera Wieja
Ukryte miejsca - Lynn Austin
Łaska na co dzień

Aktualności  Nowa strona! 

04-07-10

Nowa strona!

Nareszcie! Po wielu miesiącach pracy, Nowa Strona Internetowa księgarni i hurtowni JACK.pl uruchomiona!

Nowa strona księgarni i hurtowni chrześcijańskiej jest głównie odzewem na sporą liczbę sugestii ze strony naszych stałych i nowych klientów.
Obecna funkcjonalność sklepu internetowego jest dostosowana do coraz to większych wymagań klienta oraz standardów określających współczesny handel internetowy, które z biegiem lat są coraz wyższe. Tworząc witrynę staraliśmy się uwzględnić wszelkie uwagi i prośby ze strony klientów dotyczących działania witryny. Oprócz nowej, rozbudowanej funkcjonalności, strona została również wzbogacona o kilka ciekawych opcji. Niektóre z nich to m.in. brak konieczności  rejestracji w celu dokonania zakupu, szeroka gama sposobów płatności,  nieograniczona możliwość odkładania wypatrzonych pozycji do schowka.

Mamy nadzieję, że nowa "stara" księgarnia pozwoli na spokojne i przyjemne zakupy a niezbędne informacje dotyczące np. kosztów wysyłki, metod płatności itp. będą proste w odszukaniu.

Jeśli jednak masz jakieś problemy z poruszaniem się po serwisie, jakieś sugestie dotyczące działania naszej witryny bardzo prosimy o kontakt na adres jack(małpka)jack.pl. Za każdą wskazówkę będziemy bardzo wdzięczni. Ułatwi nam to  szybkie zdiagnozowanie i pozbycie się ewentualnego błędu.

Dziękujemy za wszelakie sygnały...
 
... zespół JACK.pl
 


 
* (małpka) w adresach e-mail należy zastąpić znakiem @Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. Ogrodowa 6, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!