Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Mała książka o relacjach - Daniel Pastricak
Niemożliwe
Wytrwanie w czasie ucisku - Paul Estabrooks
Ratunek - Jim Cymbala
Ogień Jozjasza - Tahni Cullen
Książki i materiały drukowane  Rozwój duchowy 

Nadprzyrodzone uwolnienie


numer katalogowy: WD/1533
ISBN: 9788361844280
liczba stron: 272
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
rok wydania: 2019
38.00 zł
 
Zapytaj o większą ilość
Prześlij informacje o tej pozycji do:  

Jeśli potrzebujesz uwolnienia albo chciałbyś pomagać innym ludziom wchodzić w pełnię wolności, w książce Nadprzyrodzone Uwolnienie znajdziesz odpowiedzi, jak pokonać wroga, aby móc cieszyć się pełnią wolności, pokojem i życiem, które wydaje owoc.

Jak przyjąć wolność i w niej żyć?

Dlaczego ktoś, kto narodził się na nowo, kocha Boga i służy Mu, nie potrafi żyć w wolności albo zdyscyplinować się w pewnych sferach życia? Jak to jest, że wierzący, którzy otrzymali moc Ducha Świętego, okazują się bezsilni w walce ze swoim obżarstwem, nałogami czy
pożądliwościami? Dlaczego cierpią na koszmary i zmagają się ze skłonnościami samobójczymi? Odpowiedzią – jak dowiesz się z tej książki – jest cudowna moc nadprzyrodzonego uwolnienia. Poprzez przykłady biblijne, własne doświadczenia oraz wiele świadectw innych osób apostoł Guillermo Maldonado jasno tłumaczy, że uwolnienie jest częścią Bożego dzieła dokonanego na krzyżu, na którym Jezus wygrał wojnę z grzechem, chorobą, śmiercią – każdym narzędziem wroga. Jeśli potrzebujesz uwolnienia albo chciałbyś pomagać innym ludziom wchodzić w pełnię wolności, w książce Nadprzyrodzone Uwolnienie znajdziesz odpowiedzi, jak pokonać wroga, aby móc cieszyć się pełnią wolności, pokojem i życiem, które wydaje owoc.

O AUTORZE:
Apostoł Guillermo Maldonado od ponad dwudziestu lat aktywnie działa w służbie dla Pana. Jest założycielem Ministerio Internacional El Rey Jesús (King Jesus International Ministry) – jednego z najszybciej rosnących wielokulturowych kościołów w Stanach Zjednoczonych, który stał się znany ze wzbudzania nowych liderów w królestwie Bożym i ewidentnych przejawów Bożej nadnaturalnej mocy. Zakres jego działalności jest globalny. Apostoł Maldonado jest duchowym ojcem dla ponad dwustu kościołów na świecie, zrzeszonych w założonej przez niego sieci New Wine Apostolic Network. Apostoł Maldonado zdobył tytuł magistra teologii na Uniwersytecie Orala Robertsa, a następnie doktora teologii na Vision International University. Jest autorem takich książek, jak How to Walk in the Supernatural Power of God, The Glory of God, The Kingdom of Power oraz Supernatural Transformation, jego program telewizyjny The Supernatural Now dociera do miliona użytkowników na całym świecie.  Apostoł Maldonado mieszka w Miami na Florydzie ze swoją żoną, a zarazem partnerką w służbie, Aną, oraz dwoma synami, Bryanem i
 onaldem.

Komentarze (dotyczące książki / przedmiotu):

Jeżeli posiadasz już konto zaloguj się i zwiększaj punkty za komentarze. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować.
Dodaj swój komentarz:

Autor:
E-mail:
(tylko w celu weryfikacji, pole to nie będzie widoczne dla innych)
wpisz kod
Wpisz kod:

Tutaj mozesz polecic znajomym wybrana pozycje, w tym celu wypelnij ponizszy formularz:

Pozycja:  Nadprzyrodzone uwolnienie
E-mail:  *
Podpis:  *
Wyślij
* pola obowiązkowe

Inne pozycje w dziale Rozwój duchowy:

Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!