Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Dobrze, że jesteś!
Dziewczyno ogarnij się
Dziewczyny z mieczami - Lisa Bevere
Fascynujący Izrael - Estera Wieja
Ukryte miejsca - Lynn Austin
Łaska na co dzień

Aktualności  Konkurs wiosenny! 

26-03-11

Konkurs wiosenny!Do wygrania trzy
książki! Wystarczy napisać komentarz!

Konkurs rozwiązany -  zwycięzcy  zostaną poinformowani telefonicznie lub drogą mailową , a nagrody wysłane pocztą. Gratulujemy !
1. Kochaj Życie - najnowsza książka Joyce Meyer
Każdy uważa, że proste życie jest najlepszym z możliwych, ale niewielu żyje w ten sposób. Jeśli jesteś przemęczony, znużony, wypalony nadmiernymi zobowiązaniami i nie cieszysz się życiem, to ta książka jest dla ciebie.2. Świadek - Josh McDowell
Córka najbogatszego i najbardziej wpływowego człowieka w Egipcie nie żyje, a jego żona zaginęła. Teraz Raffeq Ramsey ma obawy o własne życie. Niedługo potem zobaczył zdjęcie swojej zaginionej żony. Jednak w odróżnieniu od poprzednich, które towarzyszyły żądaniom o okup, na tym żona nie była ani związana, ani zakneblowana...."Chrześcijańskie życie bez wizji dla swego życia, bez pewności kierunku i miejsca, w którym Bóg chciałby nas widzieć, sprawia, że chrześcijanie marnują potencjał, który Bóg w nich ulokował i pozostają niespełnieni w życiu. Wierzę, że mój pobyt w Ugandzie był tym miejscem, w którym Bóg wtedy chciał mnie widzieć i o tym opowiadam w tej książce." Aby zdobyć nagrodę:
  • Nie musisz składać zamówienia!
  • Nie musisz nic kupować!
  • Wystarczy, że napiszesz krótki, ale rzeczowy komentarz dotyczący jednego z produktów dostępnych w naszej ofercie na stronie www!

W jaki sposób dodać komentarz?

To proste! Wystarczy się zalogować na stronie jack.pl, odszukać w sklepie internetowym pozycję, którą chcesz skomentować, przejść na dół strony, poniżej opisu książki, napisać komentarz i zatwierdzić go przyciskiem "wyślij".

Spośród najlepszych (obiektywnych i najbardziej rzeczowych) komentarzy, które zostaną zatwierdzone przez administratora rozlosujemy w/w nagrody, które zostaną wysłane na koszt księgarni JACK.pl! W losowaniu wezmą udział komentarze nadesłane do 10 kwietnia 2011r.

Udanego komentowania :)
Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. Ogrodowa 6, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!