Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Dobrze, że jesteś!
Dziewczyno ogarnij się
Dziewczyny z mieczami - Lisa Bevere
Fascynujący Izrael - Estera Wieja
Ukryte miejsca - Lynn Austin
Łaska na co dzień

Książki i materiały drukowane  Powieści 

- 63.3%

Dzień w którym spotkałam Jezusa


numer katalogowy: K00751
ISBN: 9788363271718
liczba stron: 226
format: 12x18
oprawa: miękka
rok wydania: 2016
27.00 zł 9.90 zł
 
Zapytaj o większą ilość
Prześlij informacje o tej pozycji do:  
  „Dzień, w którym spotkałam Jezusa” to wspaniale opowiedziana historia, która relacjonuje warte uwagi spotkania z pięcioma kobietami z Ewangelii – kobietami, które desperacko potrzebowały odnaleźć poczucie sensu, bezpieczeństwa i celu. Jak my wszyscy, i one zmagały się z błędami przeszłości, niepewnością teraźniejszości i lękiem o przyszłość.
  Wraz z Frankiem Violą i Mary DeMuth udaj się  w fascynującą podróż w czasie. Pozwól im opowiedzieć ci znane historie jeszcze raz. Każda historia została opowiedziana przez jej bohaterkę osobiście, z jej własnej perspektywy – lecz każda z nich jest także oparta na solidnych podstawach Ewangelii i wierna realiom pierwszego wieku naszej ery. Książka napisana jest w bardzo dobrym stylu. Odnajdziesz w niej doskonała narrację, nieco inne spojrzenie na pewne sprawy, duchową głębię i odniesienie do Twojego własnego życia – i będziesz tym wszystkim głęboko poruszony.
  Jeśli pragniesz odnowienia swojej nadziei, wiary i miłości, ta książka sprawi, że Twoja Biblia odżyje na nowo, Ciebie zaś popchnie prosto w ramiona Twego Pana, którego odkryjesz na nowo.
 
  Frank Viola pomógł już tysiącom ludzi na całym świecie w pogłębieniu ich relacji z Chrystusem i doświadczeniu żywego, prawdziwego kościoła. Więcej na jego stronie: www.frankviola.org
 
  Mary DeMuth współzałożyła wiele kościołów, jest popularną autorką i rozchwytywanym mówcą. Od wielu lat prowadzi bloga o tym, co oznacza życie wolne od więzów. Więcej na jej stronie: marydemuth.com
 
Recenzje:
 
„Jezus od zawsze niósł dobrą nowinę kobietom. Prawdopodobnie nigdy jeszcze ten przekaz nie był tak potrzebny jak obecnie. Kiedy czyta się w niniejszej książce o Jego spotkaniach z kobietami, można się zdziwić, że miały one miejsce dwa tysiące lat temu. Jezus w dalszym ciągu niesie kobietom dobrą nowinę”.
– John Ortberg, pastor, autor książki Who Is This Man?
 
„Ta napisana w formie dziennika książka to prawdziwy skarb! Jej potężny przekaz oparty jest na historiach pięciu załamanych kobiet i ich spotkań z Jezusem, które zmieniły wszystko. Sposób, w jaki Frank i Mary przedstawiają tę historię, pomoże każdej kobiecie, która doświadczyła samotności, odrzucenia czy bólu złamanego serca, odnaleźć nieskończoną łaskę i miłość Jezusa”.
– Lysa TerKeurst, autorka książki The Best Yes – bestsellera na liście magazynu „New York Times”, przewodnicząca duszpasterstwa Proverbs 31 Ministries
 
„Mary i Frank pozwalają spojrzeć na dobrze znane opowieści biblijne świeżym okiem, okraszają je bowiem kolorami, dają im nowe życie. Jeśli chciałbyś lepiej zrozumieć bogactwo Biblii i jej przesłanie w odniesieniu do XXI wieku, nie możesz przegapić tej książki!”.
– Margaret Feinberg, autorka książek Fight Back with Joy oraz Wonderstruck
 
„Dzień, w którym spotkałam Jezusa to pokrzepiający wgląd w pięć opowieści o kobietach znanych z Ewangelii. W historie te tchnięto nowe życie, opierając je jednocześnie na uważnym studium realiów tamtych czasów. Szczerze spodobała mi się ta książka, nie mogłem się od niej oderwać. Pozwala ona spojrzeć na Jezusa z większym zrozumieniem, patrzymy na Niego bowiem oczami kobiet, których życie zostało przez Niego nieodwracalnie odmienione. Książka trafiła w bolące miejsca w moim własnym sercu”.
– Craig Keener, profesor i wykładowca akademicki seminarium duchownego Asbury Theological Seminar

Komentarze (dotyczące książki / przedmiotu):

Jeżeli posiadasz już konto zaloguj się i zwiększaj punkty za komentarze. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować.
Dodaj swój komentarz:

Autor:
E-mail:
(tylko w celu weryfikacji, pole to nie będzie widoczne dla innych)
wpisz kod
Wpisz kod:

Tutaj mozesz polecic znajomym wybrana pozycje, w tym celu wypelnij ponizszy formularz:

Pozycja:  Dzień w którym spotkałam Jezusa
E-mail:  *
Podpis:  *
Wyślij
* pola obowiązkowe

Inne pozycje w dziale Powieści:

Młody Mesjasz

Młody Mesjasz

34.90 zł
 

Klienci zainteresowani tą pozycją kupują również:

Kalendarz zrywany 2019 - dobry zasiew

Kalendarz zrywany 2019 - dobry zasiew

8.00 zł
chwilowo brak
 
Kalendarz Szwajcarski 2019

Kalendarz Szwajcarski 2019

14.90 zł
nakład wyczerpany
 
Kim Jesteś Gdy Nikt Nie Patrzy

Kim Jesteś Gdy Nikt Nie Patrzy

24.90 zł
chwilowo brak
 
Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!