Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Dobrze, że jesteś!
Dziewczyno ogarnij się
Dziewczyny z mieczami - Lisa Bevere
Fascynujący Izrael - Estera Wieja
Ukryte miejsca - Lynn Austin
Łaska na co dzień

Aktualności  CHF Petros zaprasza na konferencję! 

22-09-15

CHF Petros zaprasza na konferencję!


Chrześcijańska fundacja Petros zaprasza na konferencję poruszającą temat wolności od grzechów seksualnych.

Żyjemy w czasach, kiedy sfera seksualna człowieka jest pod ogromnym atakiem. Wiele dzieci Bożych zmaga się w tej dziedzinie w samotności, potępieniu i we wstydzie. Wierzymy, że Bóg pragnie łamać tematy tabu, przynosić poznanie i biblijne zrozumienie, a przede wszystkim wolność.

Konferencja jest skierowana zarówno do osób potrzebujących pomocy w tej dziedzinie, jak i liderów, doradców oraz osób posługujących. Jednak przede wszystkim kierujemy ją do całego Ciała Chrystusa. Nawet jeśli ten problem nie dotyczy Ciebie, to może dotyczyć osoby, która siedzi obok ciebie w kościele, a w przyszłości może dotyczyć kogoś z twoich bliskich.

Wierzymy, że zrozumienie wieloaspektowości problemów związanych z seksualnością może podnieść poziom łaski w kościele — łaski do zmian i do życia w zwycięstwie nad grzechem. Już najwyższy czas, aby Boże dzieci korzystały z duchowych zasobów do panowania nad każdym grzechem, jak i efektywnie służyły tym, którzy tego potrzebują.

Przyjdź i przekonaj się, że Jezus nikogo nie potępia. Bez względu na to, z czym się zmagasz, On w doskonałej miłości chce Cię leczyć i napełniać mocą Ducha Świętego, abyś chodził w pełni wolności.

www.fchpetros.org/konferencja.php

Film "Takimi niektórzy z was byli" - www.sklep.fchpetros.org


Zapowiedź konferencji


Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. Ogrodowa 6, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!