Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Mała książka o relacjach - Daniel Pastricak
Niemożliwe
Wytrwanie w czasie ucisku - Paul Estabrooks
Ratunek - Jim Cymbala
Ogień Jozjasza - Tahni Cullen
Warunki płatności 


1.  Za zakupione produkty można dokonać płatności na kilka sposobów: 
  • Za pobraniem (za zaliczeniem) - płatność w momencie odbioru przesyłki. Przesyłka jest wysyłana po złożeniu zamówienia.
  • Przelewem tradycyjnym (przedpłata na konto) - płatności należy dokonać do max 10 dni po złożeniu zamówienia, chyba że został ustalony inny termin z obsługą sklepu. Paczka jest wysyłana niezwłocznie, po zaksięgowaniu wpłaty przez obsługę sklepu.
  • E-przelewem, kartą kredytową (przedpłata na konto) - płatności należy dokonać niezwłocznie po złożeniu zamówienia, chyba że został ustalony inny termin z obsługą sklepu. Paczka jest wysyłana niezwłocznie, po zaksięgowaniu wpłaty przez obsługę sklepu.
  • PayPal - e-mail na który należy kierować wpłaty to biuro@szaron.pl. Płatność można uregulować również pośrednio przez system płatności elektronicznych DotPay, który udostępnia opcję PayPal.

2. Przelewy krajowe - w przypadku przelewu tradycyjnego, przedpłaty lub zapłaty za fakturę wystawioną z terminem płatności, zapłatę należy kierować na konto:Nr konta

54 1050 1083 1000 0091 1644 6916

Adres banku
ING BANK ŚLĄSKI  o/Ustroń
Ul. Daszyńskiego 6
43-450 Ustroń

Kod SWIFT banku
INGBPLPW

Nr konta w formacie IBAN (płatności zagraniczne)

PL54 1050 1083 1000 0091 1644 6916
 
W tytule takiego przelewu należy umieścić nr faktury lub zamówienia oraz nazwisko zamawiającego co przyspieszy zaksięgowanie wpłaty i wysyłkę towaru. 

 
3. Wysyłka zagraniczna realizowana jest wyłącznie po przedpłacie (przelew tradycyjny, e-przelew, karta, PayPal) po wcześniejszym uzgodnieniu całkowitej kwoty z obsługą księgarni. Różne kwoty za wysyłkę wiążą się z wagą i miejscem docelowym przesyłki.

4.  Rozliczenia transakcji e-przelewem i kartą kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.


Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!