Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Mała książka o relacjach - Daniel Pastricak
Niemożliwe
Wytrwanie w czasie ucisku - Paul Estabrooks
Ratunek - Jim Cymbala
Ogień Jozjasza - Tahni Cullen
FAQ 

 • Księgarnia i hurtownia wysyłkowa oraz stacjonarna jest czynna w godzinach:

  poniedziałek - piątek  9.00 – 17.00
  sobota  9.00 – 13.00
 • Tak, za zakupione towary można zapłacić kartą. Klient po wybraniu takowego sposobu płatności w celu finalizacji zamówienia zostanie automatycznie przeniesiony na stronę bezpiecznych transakcji internetowych Dotpay gdzie będzie mógł dokonać płatności.

Do czego służy schowek?

 • Jeśli Łączna kwota do zapłaty Twojego zamówienia jest zbyt wysoka, możesz przerzucić wybrane pozycje do Schowka (wymaga rejestracji) i wrócić do nich przy następnych zakupach.
 • Do przechowywania pozycji, którymi jesteśmy zainteresowani.
 • Może być używany do przechowywania pozycji, których aktualnie nie ma na stanie w celu późniejszego zakupu, gdy pojawią się na stanie (automatyczna informacja na e-mail) - opcja tymczasowo niedostępna

Ile kosztuje wysyłka paczki?

 • Wysyłka towaru jest taka sama do każdego miejsca w kraju. Cena uzależniona jest od kwoty zamówienia (im większa kwota zamówienia, tym tańsza wysyłka, kwota zamówienia powyżej 299zł - wysyłka GRATIS!) oraz od rodzaju spedytora (Poczta Polska lub Kurier). Aby poznać więcej szczegółów kliknij tutaj.

Czy jest możliwość wysłania paczki za granicę?

 • Oczywiście, realizujemy również wysyłkę zagraniczną. Aby zamówić przesyłkę za granicę proszę postępować podobnie jak w przypadku zakupów krajowych, następnie, w koszyku poniżej listy wybranych towarów należy wybrać opcję dostawy: zagranica i dalej postępować wedle instrukcji. Koszt przesyłki będzie obliczony przez obsługę księgarni i przesłany na wskazany adres mailowy. Szczegóły dotyczące wysyłki zagranicznej znajdują się tutaj.

Status dystrybutora - kto i jak może go otrzymać?

 • Status dystrybutora (hurtownika) jest przeznaczony dla osób prowadzących własny punkt handlowy, księgarnię zborową, kościelną, dla osób pełniących w swojej społeczności funkcję sprzedawcy literatury lub po prostu dla osób, które często zaopatrują się w naszej księgarni. Osoba posiadająca status dystrubutora po zalogowaniu się na stronie widzi i kupuje towary w cenach hurtowych. Aby otrzymać status należy wysłać maila z prośbą i uzasadnieniem. Więcej szczegółów na temat statusu znajduje się tutaj.

Dlaczego po zalogowaniu nie widać cen hurtowych?

 • Ceny hurtowe są widoczne po zalogowaniu się osoby posiadającej status dystrybutora. Jeśli ceny hurtowe nie są widoczne mimo przyznanego statusu dystrybutora, należy skontaktować się z działem obsługi Klietna księgarni.

 
Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!