Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Mała książka o relacjach - Daniel Pastricak
Niemożliwe
Wytrwanie w czasie ucisku - Paul Estabrooks
Ratunek - Jim Cymbala
Ogień Jozjasza - Tahni Cullen
Muzyka, koncerty  Uwielbiająca 

CD
audio

You'll Never Walk Alone


numer katalogowy: C00010
format audio: CD
liczba w opakowaniu: 1
39.90 zł
chwilowo brak
 
Zapytaj o dostępność pozycji
Prześlij informacje o tej pozycji do:  
Jest album debiutancki popularnego brytyjskiego kwartetu Tessera. Tessera pokazuje się regularnie w brytyjskiej telewizji i wnosi unikalne połączenie muzyki gospel, klasycznej i soul. Ten album zawiera pieśni które zwykły oglądać miliony ludzi na całym świecie, włączając w to "Mary Did you know?", "The Prayer" i "You 'll never walk alone".
 
 
Zawartość

-You'll Never Walk Alone
-The Prayer
-Precious Lord
-Abide With Me
-Mary Did You Know?
-Go Tell It To The Mountain
-Somebody Needs You (Prelude to #8)
-Come By Here
-Make Me A Channel Of Your Peace
-Wonderful
-Give Me Jesus
-Mary Don't You Weep
-Day By Day 


 


Ken Burton
 
Ken Burton Studiował na Goldsmith University of London. Jest kompozytorem, dyrygentem chórów i orkiestr, wokalistą, instrumentalistą, jurorem, muzykiem sesyjnym i nauczycielem.
 
Aktywność muzyczna Kena Burtona zawiera szerokie spektrum gatunków i ról o charakterze międzynarodowym.
 
Regularnie prowadzi 2 chóry: London Adventist Chorale oraz Croydon SDA Gospel Choir, a jako pochodną udziału w licznych nagraniach dla telewizji BBC “Song of Praise”[Pieśni Chwały] założył chór medialny Adventist Vocal Ensemble, z którego pochodzi męski kwartet Tessera, również regularnie występujący w “Songs of Praise”. Występuje też gościnnie jako dyrygent nowoutworzonego London Youth Choir. Wiele z jego prac chóralnych zostało opublikowanych przez znane wydawnictwa jak Faber Music, Oxford University Press oraz RSCM. Występuje jako juror w “Choir Of The Year” [Chór roku] – właśnie tych zawodach, w których w 1994 roku znalazły się w finale 2 z jego chórów, a London Adventist Chorale stał się zwycięzcą. Jest również jednym z jurorów programu “Gospel Singer of the Year” [Wokalista gospel roku] nadawanego przez Channel 4, jak również jurorem w “Young Chorister of The Year” [Młody chórzysta roku]  nadawanym przez BBC.
 
Pojawiał się i przygotowywał prace nad największymi programami brytyjskiej i międzynarodowej telewizji, m.in. Songs of Praise (BBC), The X Factor (ITV), The X Factor USA (Fox), Britain’s  Got Talent (ITV) [brytyjski Mam talent], Prom At The Palace (BBC), Eastenders (BBC),  Soul Noel (BBC) i wiele innych. Jego role w programach zawierały występy, dyrygowanie, aranżacje muzyczne oraz produkcje. W 2013 roku znalazł się pośród 6 chórów zaproszonych do występu dla programu 3 radia BBC „The Choir” [Chór], gdzie badał zmiany twarzy i ustawień chórów muzyki gospel. Jego Adventist Vocal Ensemble uczestniczył w najważniejszych dniach kalendarza (Święta Wielkanocne i Bożonarodzeniowe) dla BBC Radio 2 w programie „Good Morning Sunday” [Dzień dobry niedzielo]. Ken również przygotowywał wiele programów dla The Hope Channel.
 
Jednak jego prace nie kończyły się na muzyce gospel. Ma on również silne powiązanie oraz ukończone studia w zakresie muzyki klasycznej i pracował jako trener z licznymi chórami trenując je do wykonania prac wielkiego formatu jak Requiem Verdiego czy Deutsche Requiem Brahma. Prowadził, napisał i aranżował wiele prac chóralnych i orkiestrowych dla orkiestr włączając w to London Mozart Players, CBSO, Orchestra Of The Swan oraz różne orkiestry BBC. Prowadził 60-te roczne wykonanie Mesjasza Haendel’a w Metropolitan Baptist Church w Washington DC, USA. W 2012 roku gościł na Proms Plus przewodząc koncertowi Tippetta „A Child Of Our Time” [Dziecko naszych czasów], jak również występując i prowadząc Proms.
 
Ken komponuje i wykonuje muzykę:  a cappella, traditional gospel, contemporary gospel, close harmony, Jazz, inspirational.
 
Dodatkowo, niezależnie od jego regularnych aktywności i występów, był zaangażowany w Kijani Kenya Trust – działalność charytatywną z siedzibą w Wielkiej Brytanii, zbierającą fundusze na projekty walki z HIV w Kenii. Jego podróże do Kenii uwzględniały wizyty w wielu sierocińcach, gdzie prowadzi się działalność wychowawczą wśród wychowanków poprzez muzykę, którzy mają potem możliwość występów na scenach największych  muzycznych festiwali.
 
W 2012 roku Igrzysk Olimpijskich pracował jako trener wokalny dla chóru Youth Music Voices [Młode głosy muzyki] Olimpiady Kulturalnej prowadzonej przez brytyjską Charity Youth Music, który występował w  m.in. WOMAD i Royal Opera House.
 
Rok 2013 był niezwykle intensywny dla Kena.  Razem z debiutem prezentującym w BBC Radio 3, jego dorobek obejmował również Later With Jools Holland (BBC 2), występy w telewizji BBC 4, Twelve Hours to Please Me w BBC Radio 2, wiele nagrań do Songs of Praise w BBC 1, 2 wyjazdy do Polski (Bielsko-Biała i Tychy), mini-turnee po Szkocji oraz występ w ceremonii otwarcia Festiwalu Filmowego w Cannes 2013 w specjalnym muzycznym wykonaniu do filmu Stevena Spielberga. 
 
Ken Burton wraz ze swoimi zespołami był zapraszany na koncerty w Europie, USA, Australii, Turcji i na Wyspach Karaibskich. Trzy z czterech zespołów Kena Burtona gościły już w Polsce, jednocześnie każdorazowo przyciągając komplet publiczności:  Croydon SDA Gospel Choir, Adventist Vocal Ensemble, Tessera.
 
Hitem telewizyjnym w Wielkiej Brytanii okazała się piosenka zespołu Tessera emitowana w BBC „Oh, Marry don’t you weap!”
 
Dwa pierwsze zespoły koncertowały w Kościele Św. Boboli w Bielsku-Białej uczestnicząc w festiwalu Sacrum in Musica na zaproszenie Prezydenta Miasta. Zainteresowanie było tak duże, iż zabrakło miejsc.
 
Ostatnio Ken Burton prowadził warsztaty gospel w Katowicach dla grupy około 270 osób. Koncert finałowy w Wielkiej Sali koncertowej NOSPR w Katowicach obejrzało około 1650 osób, a bilety wyprzedano na  2 miesiące przed koncertem..

Komentarze (dotyczące książki / przedmiotu):

Jeżeli posiadasz już konto zaloguj się i zwiększaj punkty za komentarze. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować.
Dodaj swój komentarz:

Autor:
E-mail:
(tylko w celu weryfikacji, pole to nie będzie widoczne dla innych)
wpisz kod
Wpisz kod:

Tutaj mozesz polecic znajomym wybrana pozycje, w tym celu wypelnij ponizszy formularz:

Pozycja:  You'll Never Walk Alone
E-mail:  *
Podpis:  *
Wyślij
* pola obowiązkowe

Inne pozycje w dziale Uwielbiająca:

Majestic  CD
CD
audio

Majestic CD

52.00 zł
 
To nie był sen
CD
audio
Pij Z Tej Rzeki
CD
audio
JJP

Pij Z Tej Rzeki

29.90 zł
 

Klienci zainteresowani tą pozycją kupują również:

Kalendarz zrywany Dobry Zasiew 2017

Kalendarz zrywany Dobry Zasiew 2017

7.99 zł
chwilowo brak
 
Biblia średnia skóra + zamek + wycięcia czarna

Biblia średnia skóra + zamek + wycięcia czarna

170.00 zł
nakład wyczerpany
 
Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!