Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Mała książka o relacjach - Daniel Pastricak
Niemożliwe
Wytrwanie w czasie ucisku - Paul Estabrooks
Ratunek - Jim Cymbala
Ogień Jozjasza - Tahni Cullen
Konkursy  Konkurs! Atrakcyjne nagrody! 

10-01-2013

Konkurs! Atrakcyjne nagrody!
  Konkurs Noworoczny! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

status:
"ZAKOŃCZONY"


 
Ogłaszamy wyniki konkursu. Nagrody otrzymują:
 
I miejsce - podwójne zaproszenie na koncert TGD: godmyt
II miejsce - najnowsza płyta TGD "Uratowani":
Urszula Warczok

III miejsce - najnowsza płyta TGD "Uratowani": Debora

Pozostałe komentarze postanowiliśmy również nagrodzić. Uczestnicy otrzymają  kalendarze Piękno Stworzenia.

 
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!
 


        I miejsce - podwójne zaproszenie na koncert TGD, który odbędzie się w sobotę   19 stycznia 2013 roku o godz. 17:00 w Kościele E-A ap. Piotra i Pawła w Wiśle Centrum       
        II miejsce - najnowsza płyta TGD "Uratowani"

        III miejsce - najnowsza płyta TGD "Uratowani"

Szczegóły dotyczące płyty TUTAJ.
Szczegóły dotyczące koncertu TUTAJ.

Zadanie konkursowe:

W komentarzu, napisz w kilku zdaniach (max 10): co inspiruje Cię najbardziej w muzyce
Pop/Gospel zespołu TGD?


Zasady:

  • Każda osoba może napisać tylko jeden komentarz.
  • Aby Twoja wypowiedź mogła być oceniona proszę koniecznie(!) wpisać we wskazanym polu swój adres mailowy, by w razie wygranej można było się z Tobą skontaktować. Adres mailowy będzie widoczny wyłącznie dla administracji księgarni.
  • Zwycięzców konkursu wybierze administracja księgarni kierując się najciekawszymi i najbardziej pomysłowymi wypowiedziami.

Czas trwania konkursu:

10.01.2013r - 16.01.2013r. (włącznie)

Wyniki konkursu ogłosimy: 17.01.2013r.


Pamiętajcie, nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem księgarni!
 

Komentarze (dotyczące artykułu):

dodany: 10.01.2013, 15:54
~Marcin
W muzyce tgd mnie inspiruje to że każda płyta jest inna a mimo tego każda jest na chwałę Najwyższego i to jest niesamowite bo to już trwa tyle lat a za każdym razem zadziwia na nowo

dodany: 10.01.2013, 19:20
~Debora
Nawet kiedy mam zły dzień i nic nie układa się, kiedy słyszę tgd wszystko we mnie raduję się. Skaczę, tańczę także śpiewam i oddaję Bogu cześć. Każda płyta jest wspaniała, przecież każdy o tym wie. Na koncertach zawsze widać, jaką miłością zespół darzy Boga.

dodany: 12.01.2013, 10:55
~Kasia
Jezus się raduje gdy my radujemy sie w Nim. Muzyka TGD jest muzyką pełną miłości do Boga a takiej muzyki nie zastąpi sie zadną inną. Moją inspiracją każdego dnia jest Jezus i wszedzie gdzie oddawana jest Mu Chwała.

dodany: 12.01.2013, 13:35
~Barbara
Kiedy patrzę na świat, wydaje mi się, że wszyscy ludzie zapatrzeni w siebie zapomnieli Boga, a słuchając TGD i widząc ten żar w oczach wykonawców widzę, że przynajmniej w pewny stopniu się mylę.
TGD śpiewają o Panu Bogu, w taki sposób, że kiedy się ich słucha dusza sama rwie się do śpiewania z nimi. W tych chwilach tak dobrze rozumiem słowa, radujcie się w Panu.
Wiele ich tekstów opartych na Słowie Bożym porusza najwrażliwsze struny serca, przypominając, że jesteśmy ukochanym Stworzeniem Boga, Boga żywego, prawdziwego, który był jest i będzie, któremu pragniemy oddać chwalę i cześć.
Wielki Jest Bóg i wspaniały, co słychać w każdym tonie ich pieśni.


dodany: 12.01.2013, 20:15
~Urszula Warczok
W tekstach grupy TGD często odnajduję siebie,swoje rozważania na temat Boga, rozterki, a także drogę do ich rozwiązania- Jezusa Chrystusa. Muzyka grupy TGD jest współczesna i równocześnie nie kopiująca światowych trendów- ma swój niepowtarzalny styl.
Piosenkarze są realnymi osobami, nie aktorami, przez ich postawę ( ogladałam DVD) widać pasję, którą mają dla Boga w tym co robią i to jest jedną z rzeczy, która mnie inspiruje i zachęca do dalszego życia z Bogiem.

dodany: 13.01.2013, 14:49
~Dominika
Swoim życiem na ziemi chcę oddawać Bogu chwałę. Nie zawsze jest łatwo. Często problemy życia codziennego zaprzątają moje i utrudniają uwielbianie.
Jednak słuchając muzyki TGD, zapominam o wszystkim innym i koncentruję się wyłącznie na Stwórcy. Zapominam o sobie, oddając całą chwałę tylko Zbawicielowi. Wchodzę w Jego obecność, a cały doczesny świat traci znaczenie. Po raz kolejny uświadamiam sobie, że \"to mój Król, tylko On godzien jest zająć tron!\".

dodany: 13.01.2013, 23:43
~m monika
Utwory TGD otwierają okno mojego serca, by razem z anielskimi głosami wznosić głos do nieba, by uwielbiać Najwyższego... bo Najwyższy patrzy na mnie....
Uwielbiam słuchać TGD bo w każdym takcie jest zaproszenie, by się przyłączyć do wspólnego, chóralnego śpiewu, pomimo że tak czasami jest mi trudno radośnie patrzeć w przyszłość. Ta muzyka, słowa oddają wciąż żywą prawdę, że jedynyn dobrem i ukojeniem jest być bliisko Najwyższego, a pozostałe rzeczy zmieniają swą wartość. Utwory TGD wnoszą radość, wyśpiewane słowa z Biblii brzmią znajomo lecz inaczej, dotykają serca, ożywiają je a całe ciało chce się pokiwać w rytm kolejnych taktów.

dodany: 15.01.2013, 22:48
~godmyt
Muzyka Gospel jest czymś co żyje!
Było mi dane śpiewać Gospel i to jest coś, czego nie da się opisać- to zawsze jest czysta modlitwa- porusza do głębi, często łzy radości mieszają się ze łzami wzruszenia, w tej muzyce odnajdujemy samych siebie i tylko w niej możemy być autentyczni.
Zespól TGD jako jeden z nielicznych prawdziwie oddaje ducha tej muzyki, co więcej śpiewa po polsku! Dostarcza swoim odbiorcom ogromnej dawki radości, energii, mądrości, wlewa w serca spokój . Po wsłuchaniu się w tekst piosenek, przestajemy słuchać \"jakiegoś kawałka\" bo wiemy, że każdy z nich może stać sie naszą modlitwą- bardzo osobistą, gorliwą i piękną. A nie ma nic piękniejszego jak wyśpiewać Bogu to wszystko, co kryje się w naszym sercu- w końcu \"kto śpiewa, dwa razy się modli\" ;)
(Sama mam kilka utworów, które uwielbiam- gdy brakuje mi słów modlę się poprzez śpiew, to czasem jedyne, co mogę ofiarować Bogu.)

Jeżeli posiadasz już konto zaloguj się i zwiększaj punkty za komentarze. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować.
Dodaj swój komentarz:

Autor:
E-mail:
(tylko w celu weryfikacji, pole to nie będzie widoczne dla innych)
wpisz kod
Wpisz kod:

Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!