Wyszukiwarka

działy numery katalogowe
tytuły autorzy Znajdź
 

Pobierz ofertę nowości
księgarni w pliku PDF

Polecamy

Sonda

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Mała książka o relacjach - Daniel Pastricak
Niemożliwe
Wytrwanie w czasie ucisku - Paul Estabrooks
Ratunek - Jim Cymbala
Ogień Jozjasza - Tahni Cullen
Książki i materiały drukowane  Nauczanie 

Chcemy więcej JEZUSA!


numer katalogowy: K02103
ISBN: 978-83-61536-02-4
liczba stron: 232
format: 14x21
oprawa: miękka
rok wydania: 2013
wydanie: 2
26.00 zł
 
Zapytaj o większą ilość
Prześlij informacje o tej pozycji do:  

  „Kościół Jezusa Chrystusa przeżywa obecnie najgorszą suszę duchową w swojej historii. Tłumy głodujących owiec wołają do pasterzy o jakąś życiodajną strawę; o coś, co je podtrzyma w tych trudnych czasach”.


  Chcemy więcej Jezusa - w tej zdecydowanie bezkompromisowej książce, David Wilkerson wskazuje drogę do satysfakcjonującego i spełnionego życia duchowego. Widzimy w niej nieuniknione powiązanie pomiędzy śmiercią własnego „ja” a życiem w Duchu; pomiędzy płaczem nad grzechem, a życiem w zwycięstwie pomiędzy odwróceniem się od przyjemności tego świata, a poznaniem radości Pana.

David Wilkerson - założyciel organizacji Teen Challenge, założyciel i pastor kościoła Times Square w Nowym Jorku, autor wielu znanych książek takich jak: Przebudzenie na Broadway’u, Chcemy więcej Jezusa, Krzyż i sztylet.

W 1958 roku David Wilkerson zostaje powołany do służby wśród młodzieży i ludzi z marginesu społecznego, członków gangu oraz narkomanów, co w konsekwencji skutkuje powstaniem organizacji Teen Challenge. W 1987 roku powraca do Nowego Jorku aby założyć Zbór Times Square, który do tej pory rozwija się bardzo  dynamicznie w odpowiedzi na głoszone bezkompromisowe poselstwo.


  David Wilkerson odszedł do Pana, lecz jego książki są w dalszym ciągu  zbudowaniem dla wielu.


Patronat medialny nad książką objęli:               


 

Komentarze (dotyczące książki / przedmiotu):

dodany: 13.08.2013, 23:28
~magazyn CEL
Brata Davida Wilkersona chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najznamienitszych nauczycieli końca XX wieku, autor wielu książek, m.in. znanej chyba wszystkim chrześcijanom historii „Krzyż i sztylet”.

Wydana niedawno, a właściwie wznowiona przez wydawnictwo Jack.pl, książka „Chcemy więcej Jezusa!”, której Portal CEL, jest patronem medialnym, to lektura o ogromnym duchowym ładunku. Choć napisana wiele lat temu, wciąż nie straciła nic na swej aktualności. Czytelnik dowiaduje się z niej, co znaczy szukać Boga całym sercem, duszą, z całych sił. Uzmysławia sobie, dlaczego najważniejsze jest siedzenie u stołu Pańskiego i dlaczego warto zapłacić za to każdą – nawet najwyższą cenę. Każdy, kto jest spragniony Boga i ma odwagę przyznać się do swoich błędów, po przeczytaniu tej książki będzie dokładnie wiedział, co zrobić, by stać się osobą pełną Ducha Świętego na co dzień.

Nie znajdziecie tu teologicznych zawiłości ani rad w stylu „siedem kroków do szczęścia”, ale znajdziecie samą esencję codziennego życia w Chrystusie. Pozycję tę po raz pierwszy przeczytałam kilkanaście lat temu i stała się ona wówczas krokiem milowym w moim podążaniu za Bogiem, ponieważ mówiła nie tylko o tym, że moja relacja z Jezusem powinna stać się intymna i pełna miłości, ale również opisywała, co dokładnie mam zrobić, aby tak się stało. Teraz, czytając książkę brata Wilkersona kolejny raz, nadal nie mogę powstrzymać się od dziękowania Bogu za prostotę i czytelność zawartego w niej Bożego przekazu. Czekałam na wznowienie „Chcemy więcej Jezusa!” i cieszę się, że książka ta znów jest dostępna dla polskiego czytelnika, bo jestem pewna, że wyda wiele wspaniałego owocu.

Jeżeli posiadasz już konto zaloguj się i zwiększaj punkty za komentarze. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować.
Dodaj swój komentarz:

Autor:
E-mail:
(tylko w celu weryfikacji, pole to nie będzie widoczne dla innych)
wpisz kod
Wpisz kod:

Tutaj mozesz polecic znajomym wybrana pozycje, w tym celu wypelnij ponizszy formularz:

Pozycja:  Chcemy więcej JEZUSA!
E-mail:  *
Podpis:  *
Wyślij
* pola obowiązkowe

Inne pozycje w dziale Nauczanie:

50 lat i nadal się uczę
-20%

50 lat i nadal się uczę

15.00 zł 12.00 zł
 
Słowa wiedzy

Słowa wiedzy

12.00 zł
 

Klienci zainteresowani tą pozycją kupują również:

Kalendarz zrywany Dobry Zasiew 2017

Kalendarz zrywany Dobry Zasiew 2017

7.99 zł
chwilowo brak
 
Czy znasz to imię...? - Beata Bednarz
CD
audio
Dokąd idziesz?

Dokąd idziesz?

0.60 zł
chwilowo brak
 
Kalendarz zrywany 2018 - dobry zasiew

Kalendarz zrywany 2018 - dobry zasiew

8.00 zł
chwilowo brak
 
Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
Księgarnia Jack.pl
ul. 3 Maja 49A, 43-450 Ustroń
tel. +48 783 999 737
biuro(at)jack.pl
więcej »
Największa księgarnia chrześcijańska w Polsce! Wykłady, nauczanie, DVD, muzyka chrześcijańska, muzyka liturgiczna, gadżety chrześcijańskie, akcesoria dla Zborów, Kościołów!